Hyundai i10
1.0i i-Motion Airco|Trekhaak|Elektr. Ramen|N.A.P|APK tot 07-2026
Direct kopen, basisprijs: € 6.949,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.949,-
LEASEPRIJS: € 114,53 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.389,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Hyundai i10 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0i i-Motion Airco|Trekhaak|Elektr. Ramen|N.A.P|APK tot 07-2026 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 16 mei 2017 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 77.670 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 114,53 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.949,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | NL-293-H |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 49 kw / 67 pk |
| Laadvermogen: | 402 kg |
| Gewicht: | 908 kg |
| Wielbasis: | 239 cm |
| Breedte: | 166 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.310 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Metallic Lak
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Infotainment
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- Interieur & Comfort
- airco
- achterbank in delen neerklapbaar
- elektrische ramen voor
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Trekhaak
- 2 Sleutels
- Airco
- N.A.P. Aanwezig
- Nationale Auto Pas
- Nederlandse Auto
- RDW-leges